• Online Katalog

Tarihçe :
1997 yılında bir bağ maydanozla başladı satış aşkımız. Daha sonra gıda, giyim, elektronik, petrolcülük sektörlerinde edinilen tecrübelerle Gaziantep ilinde ambalaj sektöründe uzmanlaşma yoluna girilmiştir.15 yılı aşkın bir süredir satış bir yaşam biçimi olarak kabul ettik. Firmamızın kurulum amacı ; tekstil sektöründe üretim yapan ve yıllardır çalışma olanağı bulduğumuz siz değerli dostlarımıza ambalaj malzemeleri tedarikinde yeni alternatifler sunmaktır. Diyateks olarak; Kağıt kilitli ve düz köşebent, özel kesimli oluklu kutu, her türlü dalga ondüle, kağıt silindirik ve konik masura üretimi yapmakta.

Yılların vermiş olduğu tecrübe birikimi ile satış yapmaktan ziyade dostluklar kurmayı hedeflemiz, sürekli portföyünü canlı tutma yolunu seçmiştir.

KAĞIT KÖŞEBENT
Ülkemizde kullanılmaya başlanan kağıt köşebent ürünü firmamız ürün yelpazesinde yeri almıştır.Müşterimizin dilediği ölçülerde köşebent imalatımız bulunmaktadır.Müşteri taleplerine göre baskılı veya baskısız olarak üretim yapılabilmektedir. Köşebent ebatları en minimum 30*30 mm en maximum 100*100 mm boy minimum 30 mm boy maximum 6000 mm et kalınlğı minimum 2 mm et kalınlığı maximum 6 mm olabilmektedir. Ayrıca istenilen boyuttaki köşebentlere kilit açma işlemi yapalabilmektedir.Kilitli köşebentler ile köşeleri kırılmaya hassas olan değerli ürünlerinizin doğru bir şekilde sevki mümkün olmaktadır.Paletli sevkiyat yapan firmalar için palet kenarları için boy köşebent ,palet tepeleri için kilitli palet başlıkları önermekteyiz.

ÖZEL KESİMLİ KUTU Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel tasarlanmış oluklu mukavva ve gri kartondan özel kesimli kutular yapalabilmektedir.Üretimimizde B,C,CB,EB,DALGA TSS,TST,SSS,BSS,BST kalitelermevcuttur.Ayrıyeten üretim yelpazemide 160 cm ene kadar ondüle üretimimi de mevcuttur..,PiZZA KUTUSU,HALI ŞAPKASI,AYRAN KONİSİ VE TAVALAR V.B KONiK MASURA Firmamızın yola çıkma sebei olan konik masura ürünümüzde Ülkemizin güzide iplik firmalarıyla çalışmaktayız. Konik masura ürünlerinden 1-4*20 170 mm 4-1*51 170 mm 2-5*57 170 mm 5-9*15 170 mm 3-5*57 230 mm 6-3*30 190 mm satışlarımız bulunmaktadır.

SiLiNDiRiK MASURA (ROLiNG) ihtiyacınız olan her türlü Mihfer Boru ve Polip Masuraları istenilen çap, boy ve et kalınlığında en üstün kalite'de ekipman ve ham madde kullanılarak tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.Satışını gerçekleştirmekte olduğumuz mihver boru ve polip masura teknik özellikleri aşağıdaki gibidir. İÇ ÇAP : 25mm - 250mm arası ET KALINLIĞI : 2mm - 20mm arası BOY UZUNLUK : 10 mm-6000 mm kadar üretim gerçekleştirebilmekteyiz. Ürünlerin içine ve dış yüzeyine firma adı ve logosu basılabilmektedir.Dış yüzey kağıdı isteğe bağlı olarak kraft,testlliner veya pergament olabilmektedir.